X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

به وب سایت منتظران یوسف زهرا (عج) خوش آمدید

این وبلاگ سعی بر این دارد که علائم و شرائط و اوضاع آخرالزمان را بررسی نماید
دوشنبه 29 شهریور‌ماه سال 1389

        هیچکس "همراه "نیست ؛ (تنهای اول)  

                            ((دارنده بیشترین مشترک ادعای انتظار در دنیا))


سلام عرض مینمایم خدمت تمامی مخاطبین عزیزی که در غم انتظار یار ؛ میسوزند و دائماُ برای ظهورش دست به دعا برداشته اند که : الهی عظم البلا و .....

دوستان توجه داشته باشیم که : هرکس بمیرد و امام زمان خود را نشناسد همانند مردم زمان جاهلیت مرده است. در روایتی که از امام باقر (ع) نقل شده، این موضوع با صراحت بیشتری بیان شده است. آن حضرت می فرماید: «بالاترین مرتبه امر [دین] و کلیدش و در همه چیز و مایه خرسندی خدای رحمان، پیروی از امام بعد از شناخت اوست. همانا خدای عزّوجلّ می فرماید:«هرکس از پیامبر فرمان برد، در حقیقت خدا را فرمان برده و هر کس روی برگردان شود، ما تو را برایشان نگهبان نفرستاده ایم»، همانا اگر مردی شب ها را به عبادت به پا خیزد و روزها را روزه دارد و تمام اموالش را صدقه دهد و در تمام دوران عمرش به حج رود و امر ولایت ولیّ خدا را نشناسد تا از او پیروی کند و تمام اعمالش با راهنمایی او باشد، برای او ثواب خدای عزّوجلّ حقّی نیست و او از اهل ایمان نباشد».

لذا بر آن شدم تا پیرامون شناخت امام عصر  مطالبی را خدمتتان ارائه نمایم لیکن بعد از تامل بسیار به این نتیجه رسیدم که قبل از اینکار ابتدا باید به علائم ظهور و شناخت دشمنان حضرت پرداخته و سپس پیرامون مطلب اصلی بنگارم .

شما عزیزان با کلیک روی هر کدام از مطالبی که در سمت راست این وبلاگ به اختصار نوشته شده ؛ میتوانید به صفحه مربوطه رفته و مطلب مورد نظرتان را مطالعه فرمائید . موفق و موید باشید . ضمنا نظرتان را نیز برای بهتر شدن مطالب ؛ حتما بنویسید .متشکرم

با مدد خواهی از حضرت حق و ولی عصر ؛ این وبلاگ را مینگارم ؛ انشاالله که خودشان در این راه کمک حالم بوده و نگذارند تا به بیراهه بروم .